shiten frigorifer industrial

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: fisnik Dje 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Electrolux
shiten frigorifer industrial ne gjendje perfekte shum pak te perdorur per me shum info na kontaktoni ne ket numer telefoni 045-678-922 ose ne viber 0038345678922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim