Autolarje Frank

Shitet nga: bekim Sot 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makin per autolarje e tipit Frank e ardhur nga ch, ne gjendje te rregullt vjen me zorr dhe pistol, makina ka presion te lart, 044187075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim