Autolarje me uj te ngroht

Shitet nga: bekim Dje 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makin per autolarje me uj te ngroht e tipit Kew e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt punon shum mir, me zorr dhe pistol, nder modelet me te reja, 044187075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim