Karcher HD-1050

Shitet nga: bekim Sot 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 63 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prizren
Autolarje Karcher HD-1050 e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt me rrym trefazore me zorr dhe pistol origjinal te karcherit, 200bar, vetem i mungon pllastika osht demtu gjat transportit 044187075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim