Makina per autolarje Kranzle

Shitet nga: bekim Dje 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina per autolarje Kranzle origjinale prodhim gjerman, ne gjendje te rregullt, makinat kan presion shum te lart jan profesionale per lemin e autolarjeve, pastrimin e oborreve, kulmeve, kamiona, bagera etj, te gjitha jan me zorr dhe pistol, 044187075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim