Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: enis Sot 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 78 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim