Karrige

Shitet nga: Argjend Dje 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karriget per lokale ose edhe per shtepi, te drunit jane, 8 copa, shume te ruajtura...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim