Mobilje,inventar per Lokal ( restaurant,teras)etj

Shitet nga: Inventar Dje 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrika 23 cop dhe Tavolina 75x75 4cop per interier
Karrika 28 cop dhe Tavolina 70x70 6cop per Terace
Shank dhe Shankeric 70x120 dhe 70x70
Tavoline 110x75 2 cop.Mobilje.
dhe te ndryshme per restorant,oborr,terase,dru..
çmimi me marreveshje...
Të Përdorua , ne gjendje shume te mire..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim