tavolina karrika separe +38345823581

Shitet nga: edon 15 Gush 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
separe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim