Karik per ushqim dhe ndeje

Shitet nga: Ledri Sot 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lodra
Karik per ushqim dhe ndeje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim