Krevat per femije

Shitet nga: Edi 23 Gush 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Krevati eshte i ri, ne gjendje te rregullt dhe i paperdorur i cili posedon edhe dyshekun i posaçem per femije! Eshte blere ne gorenje me nje qmim prej 132 €.
Arsyja e shitjes eshte per shkak te ndryshimit te enterierit te brendshem te dhomes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim