klarinet (A+B)J.Gras.

Shitet nga: bezat menekse 12 Gush 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 65 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
klarineta dy (A+B)J.GRAS.PARIS.Klarineta druri me servis.klarinetat gjinden ne Dures qmimi 500€.komlet.tel:00355,686.015,009.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim