klarinet g

Shitet nga: gjengiz 12 Gush 03:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
shitet klarinet g gjendeje te regull tel 045270296 dhe viberi bon me ket numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim