klarineta

Shitet nga: bezat menekse 17 Korr 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
shiten set klarineta buffet (A+B)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim