Klarineti 170€

Shitet nga: Florjan 24 Korr 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
I perdorur vetem 1jav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim