Shitet KLARNETI G -PROFESIONAL-

Shitet nga: Sharki 18 Gush 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 71 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

540 EUR   600 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shitet klarneti g profesional ZEFF CLARINET nga drruri trandafilit i ri esht shume teper gjendje i mire pres bler serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim