Gitare

Shitet nga: Islam 07 Korr 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes gitaren Fender stratocaster ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim