Gitare

Shitet nga: Islam 07 Korr 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes gitaren eppyphone special ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim