Kitara nê shitje....

Shitet nga: Gyner 31 Korr 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitara ne shitje
Mbajtësi dhe mbështjellsi gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim