Qiftelia dhe sharkia

Shitet nga: Toni 18 Korr 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes qifteliat dhe sharkiat kemi qiftelia prej madhësive te ndryeshme kontaktoni ne viber .+38345506187
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim