Zmadhues per gitar

Shitet nga: Islam 06 Korr 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Per qmime kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim