sint/piano per fillestar

Shitet nga: Nisi 21 Gush 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Casio
Modeli: CTK
Shitet sinti casio ctk 481 me 100 ritma dhe 100 tone te ndryshme

Sinti eshte i pershtateshem per te gjith moshat, tastiera e pershtatshme

Per me teper info, viber
+38344691551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim