Shitet korg pa x3

Shitet nga: Lumbardh 10 Gush 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
Shitet korg pa x3 ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim