SHURE WH20 I RI

Shitet nga: Shure 11 Gush 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
NË SHITJE MIKROFON PILOT SHURE WH20
PËR MË SHUM KONTAKT VIBER WHATSAP
+383 44 603 924 NDRRIM NUK BËJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim