2 bas bina 400w1000 2 satelitat 400w800

Shitet nga: Korg 17 Gush 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Zvuqnika jan top forma me testu me provu
Ne vend basbinat jan 18 qe max power 400w1000
satelitat jan Eminence Dellta 400w800
Viber:+38344417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim