Ne shitje

Shitet nga: Korg 13 Gush 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Kawai k 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim