Roland e 70 Ne shitje

Shitet nga: Efe 28 Korr 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Ne shitje roland e 70, ne gjendje shume te mire.Punon krejt pullat.Edhe stallakin japim falas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim