Sint për fëmijë shkollor

Shitet nga: Morina 14 Gush 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Model Tjeter
Në gjendjen të përdoret por teknikisht te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim