YAMAHA PSR S 950

Shitet nga: Ibraimi 30 Korr 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 51 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Model Tjeter
Yamaha arangger profi gjendje extra 100% bon edhe ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim