Dj tali

Shitet nga: Xhevat morina 25 Korr 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Ofrojm muzik live dj per me shum 044127006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim