Dynacord v-sistem origjinal

Shitet nga: Dynacord 10 Gush 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shitet sistemi dynacord 4 sub 2 top edhe 2 slleva
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim