MAX 15”

Shitet nga: ben Dje 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 EUR   350 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Max 15 inch ne gjendje te rregullt shum pak te perdorura 450w per cop
Qmimi vlen per 2 copa
viber +38346177112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim