mikset

Shitet nga: mikset 08 Korr 03:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shitet mikset/a ne gjendje te mir 1500wat
URXHEND
e shes per asrye mos perdorimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim