Shes 2 satelita15 dhe 2 bas bina18

Shitet nga: Boksat 08 Gush 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
2 satelita 400w800
2 bas bina 400w1000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim