Shes aksjon

Shitet nga: Dj remi 14 Korr 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes dy kutija oregjinale per satelit 15 me hinka jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim