Shes aksjon

Shitet nga: Dj remi 14 Korr 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes mikset 2000 vat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim