Shes aksjon

Shitet nga: Dj remi 14 Korr 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes sllevin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim