Shes aksjon

Shitet nga: Dj remi 22 Korr 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 50 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes dg satelita 15 apo nrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim