Shes aksjon

Shitet nga: Dj remi 22 Korr 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes dy satelita ev oregjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim