Shitet zgerimi Dynacord komplet

Shitet nga: Prizren 09 Gush 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR   4 000 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes zgjerimin Dynacord komplet, 4 basa, 6 satelita (2 tre-sistemsh) mikseta 1600wat 16 kanalle,sllevi dynacord pcc 2212,kontakt 049-66-20-66 [ viber dhe whatsapp ]
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim