zerim me mikrofon dhe bluetooth

Shitet nga: haris 12 Gush 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
zerim bohet edge me bluetooth edhe me kablla
nga gjermania
ne gjendje perfekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim