zerim me mikrofonë

Shitet nga: haris 10 Gush 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
eshte ne gjendje perfekt
nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim