zerim

Shitet nga: haris 08 Gush 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
SONY zerim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim