zerim me bluetooth dhe mikrofon

Shitet nga: haris 08 Gush 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

95 EUR   110 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
eshte ne gjendje perfekt.
nga gjermania
viber dhe whatsapp:
+38346186698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim