Akuarium (akvarium)

Shitet nga: Berkin 03 Sht 05:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin 60cm me 25cm lartsia 40cm (45litra) komplet me pajisjet dy poma pastrimit me oksigjen drita led mrezha termometri poma ajrit dhe 4kg zall mund te kontaktoni edhe ne VIBER dhe WHATSAPP
Qmimi esht i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim