Akuarium 60cm

Shitet nga: Berkin 05 Gush 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin me 2 pompa pastruse me oksigjen 1 pomp oksigjeni , drita Led , mrezha ,termomete dhe 4kg zall akuarium
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim