Anglisht Bulldog Dogs dhe Puppies për shitje

Shitet nga: petrovic 24 Gush 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Anglisht Bulldog Dogs dhe Puppies për shitje
Ne kemi një qenush të bukur të bulldogut të gjuhës angleze që kërkon shtëpitë përgjithmonë. Ne kemi 4 vajza të bukura dhe 2 djem të mrekullueshëm. Mami Betty është manar i familjes sonë shumë të dashur, ajo është një KC e regjistruar Kuq e bardhë të cilët dhe ju lutemi të dërgoni tek unë email tuaj whatsaap ore viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim