FRENCH BULLDOG ME PASAPORTE EUROPİANE

Shitet nga: Anonim 07 Gush 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
French Bulldog 4 muajsh posedon passaporten e duhur per udhetim ne te gjith europen , i ka te gjitha vaksinat e kryera si dhe mikroçipin per udhetim jasht shtetit.
Ne foto jan edhe fotot e listes se vaksinave te kryera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim