pastor belg malinos

Shitet nga: Ermal 11 Gush 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet per arsya se ska kush te kujdeset
Mosha: 2
Gjinia: Mashkell
Komuna:prizren
Eshte shum i dashur me femi dhe rojsh per ne oborr dhe i degjueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim