Qen pug

Shitet nga: Emin 31 Gush 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Raca e qenit: Pug, me te gjitha vaksinat, 1 vjet. Gjinia: Femer. Eshte shume i kendshem dhe argetues e sidomos per femijet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim